Goedkope banden Zomerband, Banden Autoband Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 255/45 R18

Wij leveren in Toopneus.com France Toopneus.be Belgique Toopneus.lu Luxembourg Tooreifen.com Deutschland Topbanden.com Holland Tooreifen.at Österreich Tooneumaticos.com Espańa pt.Toopneus.com Portugal Taal van de site
 

 
  • Band Fulda 4x4 RoadDe Fulda band 4x4 Road heeft een korte remweg, gering afrolgeluid en is slijtvast. Presteert uitstekend op nat wegdek en is bovenmatig bestand tegen beschadigingen en insnijdingen. "German Tyres Made Affordable" bij Topbanden.
  • banden Pirelli
  • Grote merken kleine prijzen
    Een goedkope autoband van een topmerk Michelin, Continental... Het is de verbintenis van Topbanden!
  • Fulda Carat ProgressoFulda Carat Progresso: High Performance zomerband voor auto's uit de middenklasse en het topsegment. Een band met verkleind risico op aquaplaning en een lange levensduur.
  • Banden Sportauto Uw stuurkunsten + onze Ultra High Performance banden = plezier gegarandeerd voor een kleine prijs !

    Goedkope autobanden - racing, semi-slick : u heeft hier uw aanbieder gevonden!
  • Winterband MichelinKies voor de winter een Michelin band. Het betekent een waarborg voor veiligheid en prestaties! De winterbanden Alpin, Lattitude Alpin, Agilis Alpin: maak uw keuze uit ons ruime aanbod Michelin winterbanden!

    Koop Michelin winterbanden en rijd onbezorgd!
  • Band Toyo Proxes CF1 De band Toyo Proxes CF1:
    - band bestand tegen aquaplaning
    - weinig afrolgeluid
    - geoptimaliseerde levensduur
    - top prijs/kwaliteitsverhouding
    Band met asymmetrisch profiel
  • banden Vredestein
  • Band Maxxis MA-Z1 VictraMA-Z1 Victra van Maxxis: een UHP-band met een agressief unidirectioneel design en velgbescherming, verbeterde rolweerstand en tractie, en veel meer... Goedkope band Maxxis: gevonden!
  • banden Continental

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2
band Goodyear

GOODYEAR BAND EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 255/45 R18  103Y Pneu été

Energie besparende band

Onze beoordeling:
De band Eagle F1 Asymmetric 2: dit product is een band die behoort totde groep 'banden voor personenauto's', welke omvat alle banden voor personenauto's. De Eagle F1 Asymmetric 2 is ondergebracht in de categorie 'zomerbanden', optimaal voor zomerse wegcondities, met name als de thermometer op z'n minst 7°C is. Geschikt voor compacte voertuigen uit de categorie gemiddeld. Door onze technici is deze band gekwalificeerd als "Uitmuntend" oftewel GOUD. Door zijn samenstelling draagt deze band het label milieuvriendelijk. Door gebruik van milieuvriendelijke grondstoffen ontstaat minder CO˛ uitstoot tijdens de ontwikkeling van de band. Bij Topbanden.com, actief op internet vanaf 2005: vind de band welke u wenst bij de grote namen in de bandenmarkt tegen discount prijs, snel geleverd en makkelijk en safe te betalen.

EAN : 5452000372543

Afmetingen
Breedte / Hoogte Diameter  I. Last I. Snelheid
Voorraad Beste prijs Topbanden.com  
255/45 R18  103Y Beschikbaar band Beste prijs Topbanden.com
Bestellen

Supersnelle levering: donderdag 16:30 uur besteld en vrijdag 15:00 al gemonteerd bij Groot Bruinderink.

HWA S (HETEREN 6666CZ)

Maandag besteld en woensdag al onder de auto.

André G (DEN HAAG 2586 BX)

Prima site met snelle levering. Ook goed op de hoogte gehouden van proces van leveren. Raad het anderen aan en zal weer bij jullie bestellen!

m V (GARNWERD 9893 PS)

Deze band bleek door de Duitse TÜV goed uit de terst gekomen te zijn. Ze zitten er onder en rijden goed en zijn iets stiller dan mijn vorige Dunlop Sport SP 9000 banden. Of ze ook 48.000 km meegaan moet ik nog wel afwachten natuurlijk.

Francis, S (LEIDEN 2331NJ)

Goede prijs, zeer verse banden, supersnel bezorgd, TOP Alleen graag meer montagepartners in NO Nederland.

A, C (NOOITGEDACHT 9449 PW)